بازهم ورود به حریم خصوصی مردم از طرف جمهوری اسلامی

ساخت وبلاگ
چکیده : ٢٧ مرد و ٣٨ زن که اکثرا رابطه زن و شوهری داشتند در یک مهمانی ت... با عنوان : بازهم ورود به حریم خصوصی مردم از طرف جمهوری اسلامی بخوانید :

٢٧ مرد و ٣٨ زن که اکثرا رابطه زن و شوهری داشتند در یک مهمانی تولد در شهر مشهد بازداشت شدند. گفته شده در این مأموریت “سه دبه بیست‌لیتری مشروبات الکلی” از یکی از اتاق‌های این خانه مسکونی کشف کردند. ورود به حریم شهروندان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.
 
متهم پرونده ابتدا حاضر به همکاری با مأموران نبوده اما تیم بررسی‌کننده طی هماهنگی تلفنی با مقام قضایی، دستور ورود به منزل را اخذ کرد و به محل وارد شد.
 
با حضور مامورین نیروی انتضامی در محل “ده‌ها زن و مرد در سنین مختلف” حضور داشتند با اعلام این گزارش به مقام قضایی، ٢٧ آقا و ٣٨ خانم دستگیر شدند. علاوه‌ بر این، ضابطان قضایی در این مأموریت “سه دبه بیست‌لیتری حاوی ۴٠ لیتر مشروبات الکلی و چند شیشه مشروبات خارجی” از یکی از اتاق‌های این خانه مسکونی کشف کردند.
 
متهم اصلی پرونده که مردی شصت‌ساله است نیز در مواجهه با بازپرس شعبه ٢٠۶ دادسرای ناحیه ٢ مشهد با حالتی معترضانه گفت:‌ آقای قاضی! مگر شادی جرم است که ما را گرفته‌اند‌؟! ما در حال برگزاری جشن تولد برای دوستمان بودیم که مأموران دستگیرمان کردند. 
ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 18:10