اوضاع وخیم ایران و بی خیالی خامنه ای و دولت

ساخت وبلاگ
چکیده : ظلم بی داد میکند؛ فقر، بیکاری و اقتصاد خراب روز به روز رو به افزایش است مردم نان شب ندارند حقوق ماها... با عنوان : اوضاع وخیم ایران و بی خیالی خامنه ای و دولت بخوانید :
ظلم بی داد میکند؛ فقر، بیکاری و اقتصاد خراب روز به روز رو به افزایش است مردم نان شب ندارند حقوق ماهای پیش بسیاری از کارگران زحمت کش پرداخت نشده است،بیشتر شرکت ها و کارخانه ها ورشکست شده اند، موسسه های اعتباری و بانک ها ورشکسته شده اند و پول مردم را ندارند که بدهند، به زور بر سر زنان چادر میکنند و کسی حق اعتراض ندارد  فعالین مدنی،اجتماعی و حقوق بشر را در بند و در نهایت سر به نیست میکنند، اختلاس به امری عادی و روز افزون  تبدیل شده است و کسی پاسخگو نیست در عین حال با وقاحت تمام پول و سرمایه ملی مردم ای به نظر شما این همه ظلم لایق این مردم است؟ برای بقای خود خون هزاران نفر را ریختید و اکنون کمر به قتل 80 میلیون انسان بسته اید؟

بهتر بود زودتر این موعد خود به اختیار کشور را به دست مردم میسپاردید.اما اکنون ما از شما میخواهیم با این همه بد بختی که برای ما درست کردید بگذارید و بروید.خواهش میکنیم بیشتر از این خون مردم بی گناه را نریزید.

بروید تا ما ملت ایران دست در دست هم دهیم و در کشوری آزاد و ایرانی نو سر شار از صلح و دوستی را برای خود بسازیم.


برچسب‌ها: ایران, خامنه ای, ظلم, حماس, حزب الله
+ نوشته شده در پنجشنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۶ساعت 12:6 توسط سجاد اکبری |

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 18:10